Czas wakacji upłynął Krasnoludkom na wspólnych rozwijających zabawach ,ale również był to czas pożegnań z dziećmi , które już niedługo rozpoczną swoją nową przygodę w nowym miejscu💕. Życzymy Wam kochani wielu wspaniałych chwil !
Podczas ładnej słonecznej pogody korzystaliśmy z placu zabaw , gdzie dzieci dawały upust swoim emocjom. Natomiast gdy pogoda nie dopisywała bawiliśmy się w sali 😊.
Było kolorowo i wesoło. Dużo malowaliśmy zarówno farbami jak i kredkami. Utrwalaliśmy kolory na wszelakie sposoby i ćwiczyliśmy przy okazji prawidłowe chwytanie. Dużo się ruszaliśmy podczas gimnastycznych i muzycznych zajęć. Dzieci tworzyły piękne prace plastyczne 🤗.Ponadto obchodziliśmy urodziny naszych dwóch wspaniałych Krasnoludków, którzy już niedługo rozpoczną swoją edukację w przedszkolu💕.