Kategoria: Myszki

Marzec u „Myszek”

W marcu Myszki:

  • uczestniczyły w zajęciach teatralno-artystycznych w Szkole Podstawowej nr 11, mających na celu rozwijanie kreatywności, pewności siebie, rozwijanie inteligencji emocjonalnej poprzez odgrywanie ról oraz improwizacje ruchowe,
  • świętowały „Dzień dentysty”,
  • hucznie obchodziły: „Dzień Kobiet„,
  • brały udział w zajęciach z „Języka angielskiego z nowoczesnymi technologiami” w Szkole Podstawowej nr 11,
  • poznały literki: „U,u„, „C,c
  • mieliśmy okazję po raz kolejny wziąć udział w przepięknym koncercie w Szkole Muzycznej,
  • wzięły udział w lekcji, pt.:  „Język angielski na wesoło” – pełen zabawy i różnych doświadczeń 🤩 w Szkole Podstawowej nr 11,
  • obchodziły: „Pierwszy Dzień Wiosny„,
  • świętowały „Dzień wody💧 💦 💧
  • odbyły „Spotkanie z magią” z uczniami Szkoły Podstawowej nr 11 😁

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:

p. Kasia <3

Luty u „Myszek”

W lutym „Myszki„:

  • obchodziły „Dzień naleśnika🥞  i „Dzień kota„,
  • poznały literkę: „B,b”, „G,g”, „W,w”, „P,p
  • świętowały „Dzień pizzy„,
  • miały okazję obejrzeć wspaniały spektakl w Teatrze Sewruka, pt.: „Wilk, Kapturek i Drzewo Przyjaźni”,
  • świętowały ❤️ Walentynki ❤️ oraz 7 urodziny Piotrusia,
  • wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 11 na zajęcia pod hasłem: „Baw się i ucz z Koziołkiem Matołkiem”,
  • uczestniczyły w spotkaniu z udziałem Pani asp. Natalii Karpińskiej z Wydziału Ruchu Drogowego,
  • hucznie obchodziły „Dzień Dinozaura🦖 🦕 🦖
  • dokarmiały ptaki zimową porą 🙂

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:

p. Kasia <3

Styczeń u Myszek

W styczniu Myszki:

  • wystąpiły przed swoimi Babciami i Dziadkami z okazji ich święta, wzięły udział w zabawach i konkursach oraz wręczyły zaproszonym gościom własnoręcznie przegotowane prezenty – świeczniki 🙂
  • wspaniale bawiły się podczas „Balu Karnawałowego„, biorąc udział w różnych zabawach i konkursach,
  • hucznie obchodziły „Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka
  • poznały literę: „S, s” oraz „N, n
  • wspólnie świętowały 7 urodziny: Hani K., Aurelki oraz Kacperka 🙂
  • nie mogło zabraknąć również zimowych zabaw na dworze 🙂

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:

p. Kasia <3

Grudzień u Myszek

W grudniu Myszki:

  • wyruszyły tramwajem na koncert do Szkoły Muzycznej, podczas którego poznały instrumenty drewniane i blaszane,
  • pojechały do Kina Światowid z okazji Mikołajek na bajkę, pt.: „Powrót świętego Mikołaja”,
  • prezentowały Przedszkole Elbląg Wiki w zawodach sportowych w Szkole Podstawowej nr 11 i zajęły I Miejsce W nagrodę otrzymały złote medale i słodkości ! !
  • wzięły udział w emocjonującej wycieczce do „Fabryki Elfów i miały okazję poznać Elfa Landrynkę, dzięki któremu mogły wykonując poszczególne zadania spotkać się z ukochanym świętym Mikołajem
  • pięknie zaprezentowały się podczas „Występu Świątecznego” z okazji Bożego Narodzenia przed Rodzicami,
  • wspólnie wykonaliśmy pracę konkursową, pt.: ,,KOSMOS„,
  • poznały liczbę 10
  • świętowały 6 urodziny Szymka 🙂

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:

p. Kasia <3

 

Listopad u Myszek

W listopadzie:

  • świętowaliśmy: „Dzień postaci z bajek ‍♂️
  • z okazji „Narodowego Dnia Niepodległości wszyscy spotkaliśmy się na jednej sali, aby wspólnie zaśpiewać 4 zwrotki Hymnu Mazurka Dąbrowskiego biorąc tym samy udział a Akcji „Szkoła do Hymnu” <3
  • obchodziliśmy: „Dzień Jeża
  • świętowaliśmy: „Dzień Myszki Miki”,
  • obchodziliśmy jedno z najpiękniejszych i najważniejszych dni a mianowicie „Dzień praw dziecka
  • świętowaliśmy „Urodziny Pluszowego Misia ‍❄️
  • mieliśmy niepowtarzalną okazję obejrzeć przepiękne przedstawienie w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 11, pt. „Brzydkie kaczątko
  • świętowaliśmy 6 urodziny: Tymonka i Melanii,
  • hucZnie obchodziliśmy „ANDRZEJKI” 🙂
  • Myszki poznały literkę: „D, d”, „K, k”, „L, l„, „Y,y” oraz cyfry „6”, „7”„8”, „9

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:

p. Kasia <3

Październik u Myszek

W październiku:

  • Myszki poznały literkę: „M,m”, „E,e”, „I,i„, „T,t”  oraz cyfrę „2”, ,,3„, „4„, „5
  • świętowaliśmy 6 urodziny Stasia,
  • z okazji „Dnia ratownictwa medycznegoodwiedził nas tata Kazika z maluszków, aby opowiedzieć nam o zawodzie ratownika ,
  • pojechaliśmy autokarem do Gdyni, aby zwiedzić „Akwarium Gdyńskiego” oraz móc podziwiać to piękne miasto  
  • obchodziliśmy: „Dzień Poczty Polskiej”,
  • gościliśmy suczkę Balbinkę wraz ze swoim opiekunem Panią Dyrektor OTOZ Animals ze Schroniska w Elblągu,
  • wyruszyliśmy autokarem do teatru, aby obejrzeć spektakl, pt.: „Zaczarowany ołówek”,
  • odwiedzili nas zawodowi żołnierze,
  • hucznie świętowaliśmyDzień Dyni” 🙂

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:

p. Kasia <3

 

Wrzesień u „Myszek”

We wrześniu:

  • świętowaliśmy: „Dzień marzyciela” i „Dzień programisty”,
  • nie mogło zabraknąć także: „Dnia Kropki”,
  • poszukiwaliśmy znaków drogowych ⛔️ w pobliżu przedszkola i próbowaliśmy wytłumaczyć ich znaczenie oraz wybraliśmy się na skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną 
  • z okazji „Dnia PrzedszkolakaMyszki pojechały tramwajem do Kina Światowid na cykl bajek edukacyjnej, pt.: „Baczne oczko”, które miały na celu wykonywanie zadań i poleceń głównych bohaterów,
  • świętowaliśmy „Dzień spadającego liścia
  • hucznie obchodziliśmy „Dzień Chłopaka” ,
  • odwiedziliśmy Pizzerię Aduś„, w której to każde dziecko miało okazję samodzielnie przyrządzić swoją pizzę – a wszystko zasponsorowała dzieciom Pani Dyrektor Bożenka !
  • poznaliśmy cyferkę „0”, „1” oraz literkę: „O, o” oraz „A, a”.

Zapraszam do galerii zdjęć:

p. Kasia <3

Czerwiec u „Myszek”

W czerwcu:

> Myszki świętowały „Dzień Dziecka” – z tejże okazji otrzymały wspaniałe prezenty od Pani Dyrektor Bożenki, za które baaardzo dziękujemy ❤️ W tym dniu nie mogło zabraknąć sportowych aktywności !

> wystąpiły w uroczystości z okazji: „Dnia Mamy i Taty

> obchodziły: Dzień oceanów

> wzięły udział w przepięknej uroczystości z okazji: „Zakończenia Roku„,

> pojechały autokarem na wycieczkę do „Dinoparku” w Malborku

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:

p. Kasia <3

Maj u Myszek

W maju świętowaliśmy:

  • Dzień strażaka‍ – w tym dniu odwiedził nas strażak
  • Święto Unii Europejskiej”,
  • obchodziliśmy 7 urodziny Zosi oraz 6 urodzinki Hani i Madzi,
  • wzięliśmy udział w wycieczce do Sąpów Myszki były zachwycone zwierzętami, które same mogły nakarmić a niektóre nawet pogłaskać   było zwiedzanie pięknego ziołowego ogrodu, warsztaty w „Ziołowym dzbanku” – wykonanie prezentów dla Rodziców no i na koniec ognisko z kiełbaskami oj działo się działo
  • świętowaliśmy „Dzień pszczoły
  • uczestniczyliśmy w zajęciach w Bibliotece, podczas których poznaliśmy nowe gry planszowe
  • przygotowaliśmy się do występu na „Dzień Mamy i Taty„, wykonując samodzielnie zaproszenia dla Rodziców 🙂

Zapraszam do galerii zdjęć:

p. Kasia <3