W marcu Myszki:
- uczestniczyły w zajęciach teatralno-artystycznych w Szkole Podstawowej nr 11, mających na celu rozwijanie kreatywności, pewności siebie, rozwijanie inteligencji emocjonalnej poprzez odgrywanie ról oraz improwizacje ruchowe,
- świętowały „Dzień dentysty”,
- hucznie obchodziły: „Dzień Kobiet„,
- brały udział w zajęciach z „Języka angielskiego z nowoczesnymi technologiami” w Szkole Podstawowej nr 11,
- poznały literki: „U,u„, „C,c„
- mieliśmy okazję po raz kolejny wziąć udział w przepięknym koncercie w Szkole Muzycznej,
- wzięły udział w lekcji, pt.: „Język angielski na wesoło” – pełen zabawy i różnych doświadczeń
w Szkole Podstawowej nr 11, - obchodziły: „Pierwszy Dzień Wiosny„,
- świętowały „Dzień wody”

- odbyły „Spotkanie z magią” z uczniami Szkoły Podstawowej nr 11

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:
p. Kasia <3











































































































































































































































































