Kategoria: Klubik

TOR PRZESZKÓD

KOLEJNY TYDZIEŃ WAKACJI ZA NAMI…

Zabawy ruchowe wprowadzają w radosny nastrój i dobre samopoczucie. Doskonałą możliwością aktywności fizycznej są ćwiczenia ruchowe , które można połączyć ze świetną zabawą.  A NASZE MALUSZKI UWIELBIAJĄ  ŚWIETNĄ ZABAWĘ , pokazały to na kolorowym torze przeszkód. Z zaciekawieniem pokonywały kolejne przeszkody , a uśmiech przez cały czas gościł na ich twarzach.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

DZIEŃ WIATRU

W minionym tygodniu obchodziliśmy Dzień Wiatru. Dzieci dowiedziały się , w jakim stopniu wiatr jest naszym sprzymierzeńcem , a w jakim stopniu niebezpiecznym żywiołem . Maluszki poznały różne rodzaje wiatru , od lekkiej orzeźwiającej bryzy  po tornada. Mali detektywi odnalazły wiatr w wiatraczkach oraz chuście animacyjnej. Nie zabrakło świetnej zabawy na naszym placu zabaw .Pogoda dopisywała , było pięknie. Plac  zabaw , przylegający do Klubiku jest dla dzieci miejscem zabawy  podejmowanej indywidualnie lub wspólnie z rówieśnikami . Jest dla nich źródłem radości , relaksu , odpoczynku , nabywania wielu sprawności ruchowych i pokonywania przeszkód.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

Minął kolejny ciekawy tydzień

Tydzień minął maluszkom pracowicie, a jednocześnie bardzo ciekawie. Nasze pociechy każdego dnia poznają i uczą się nowych rzeczy. Będąc na spacerach z opiekunkami , poznają otaczającą nas przyrodę. Podczas zabaw i zajęć w sali poznają i rozwijają swoje umiejętności twórcze i intelektualne oraz sprawność fizyczną. Bardzo duże znaczenie ma codzienne obcowanie naszych dzieci z różnego typu muzyką ,, Bo gdzie muzyka i ruch , tam maluszek zuch”

8 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Oceanów

Tego dnia Maluszki poznały rybki i inne zwierzątka zamieszkujące oceany , a na koniec razem z ciociami wykonały akwarium z papierowych talerzyków.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

ŚLIMAK ,ŚLIMAK POKAŻ ROGI…

ŚLIMAK , ślimak pokaż rogi, czyli Dzień ślimaka w klubiku – maluszki dowiedziały się różnych ciekawostek na temat tych bezkręgowców  oraz miały też okazję zobaczyć je na własne oczy . Przez cały dzień towarzyszyły dzieciom zabawy , piosenki i wiersze o ślimakach.

W tym tygodniu  świętowaliśmy również  – Dzień Mamy. Nasze pociechy własnymi rączkami wykonały przepiękne serduszka z masy porcelanowej , które później ozdobiły czerwoną farbą i brokatem. Była to wspaniała gimnastyka dla małych łapek. Maluszki tańczyły i pokazywały do piosenki ,,Tralala dla mamy” – idealna rytmika.

Starsze dzieci recytowały wierszyk dla mam.
,,Mamo ,mamo coś Ci dam;
  Jedno serce , które mam,
 A w tym sercu róży kwiat
 Mamo , mamo żyj sto!”
W naszym Klubiku odbyła się, również sesja zdjęciowa przygotowana przez Panie opiekunki.
Mamy naprawdę wspaniałych modeli jak i również modelki.
Efektem końcowym był zmontowany film z przygotowań, który wręczyliśmy naszym mamom
jako prezent.
Był to cudowny i pracowity tydzień.
ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII