PRACOWITY TYDZIEŃ

Tydzień, który minął  rozpoczął się  bardzo interesująco.

Pomijając fakt ,iż maluszki cieszyły się ponownym przyjściem do przedszkola, to w poniedziałek chłopcy wręczali kwiatki dziewczynkom oraz paniom z okazji Dnia Kobiet. Zabawa była przednia a towarzyszyły nam wspólnie śpiewane piosenki, jak zawsze były tańce .

Wtorek przygotował dzieci do dnia matematyki. Podczas zajęć plastycznych malowaliśmy i ozdabialiśmy stempelkami kartki z cyferką .

Kolejny dzień czyli środa, minął pod kątem kojarzenia kształtów, kolorów i układania klocków.

W każdym domu ważnym elementem jest pranie. U nas było w czwartek .Dzieci  również  poznały na czym ono polega .Panie pokazały jak działa pralka a po wypraniu ciuszków wspólnie wieszaliśmy je na linkach za pomocą klamerek. Dzieci mogły również same spróbować dopasować kolory do niebieskiego misia i różowej lali. Po zdobytej wiedzy maluszki wspólnie z opiekunkami naśladowały  ruchy do utworu „PRACZKI” .Zabawa dostarczyła wiele radości.

Na zakończenie tygodnia nasze pociechy mogły wykazać się wiedzą matematyczną zdobytą w minionym tygodniu . Poznały  również  książeczki o liczbach i zabawy paluszkowe. I tak piątek zakończył ten wielce emocjonujący tydzień

Z zajęć o praniu mamy dla Państwa film
Film z czwartku
ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII