Matematyka dla każdego smyka :)

Krasnoludki miały baaardzo pracowity tydzień ze względu na zbliżające sięistotne dni w życiu maluszków. Chodzi o Dzień Mamy oraz Dzień Taty (które sobie połączyliśmy w jeden). Dzieciaczki ciężko pracują, by ich rodzice mogli dostać wspaniałe prezenty od nich. Teraz tylko wystarczy czekać na efekty, bo szczegółów nie zdradzimy!!! Powiemy tyle, że WARTO czekać 🙂

Jednak nie tylko nad tym pracowały te małe brzdące. Z racji tego, że niektóre maluszki idą niedługo do przedszkola, to przygotowujemy się do tego jak najlepiej możemy. Jest więcej matematyki niż było kilka miesięcy temu. Jednak dzieci szybko łapią i takie zadania jak posegregowanie kolorami klocuszków nie są im straszne i trudne!

Rozwijaliśmy także umiejętności muzyczne. Była orkiestra z prawdziwymi instrumentami oraz grupa tancerzy na macie muzycznej. Ach! Wtorek był bardzo wesoły! Muzyka na okrągło!

Zapomniałabym również powiedzieć, że dzięki naszym malutkim ogrodnikom mogliśmy w końcu spróbować naszych plonów – szczypiorek z twarożkiem był przepychota!