Co nowego w klubiku?

         Pogodę mieliśmy w  minionym tygodniu bardzo łądną, słoneczko świeciło idealna pogoda, aby nasze dzieci uczyły się chodzenia z wężem. Cjodzenie z wężem uczy dizeci chodzenia w parach, tak potrzebnej umiejętności w przedszkolu. Nauka chodzenia z wężem nie jest łatwa, ale nasze dzieci są bardzo mąde i szybciutko podporządkowały się ustalonym zasadom, dzięki czemu nasze spacery są bezpieczne.

             Każdy dzień w klubiku to nauka poprzez zabawę, tak i wtym tygodniu było.Nie zabrakło  pracy nad motoryką dużą w trakcie zabaw chustą animacyjną, jak i motoryką małą podczas zabaw sensorycznych z kostkami, folią i żelowymi workami.

       Ten tydzień był wyjątkowo pracowity pod względem zajęć plastycznych, ruchowych oraz muzycznych, jednak nie możemy  zdradzić szczegółów. Efekty naszej pracy to niespodzianka przygotowywana z okazji Dnia Mamy i Taty. Prypominam iż spotykamy się w dniu festynu 29.05. godzina 15.30 najpierw w naszej sali, a potem w naszym przedszkolnym ogrodzie na festynie rodzinnym. Link do zdjęć