BEZPIECZNE WAKACJE

Naszym ostatnim tematem zajęć w Klubiku na rok 2020/2021 były „BEZPIECZNE WAKACJE”!

Dzieci poznały zasady zachowywania się nad wodą, w lesie czy nawet podczas zabawy w miejscach położonych niedaleko drogi. Maluszki nauczyły się nakładać rękawki czy koło oraz zapamiętały, że w lesie nie wolno rozpalać ogniska (no chyba, że jest wyznaczone do tego miejsce). Nasze szkraby poznały również numery alarmowe i przypomniały sobie jak wyglądają pojazdy ratunkowe. Akurat na nasze szczęście podczas zajęć zaczęła wyć syrena alarmowa 🙂 , mamy farta.

Słowo „ostatni” to słowo które również opisuje nasz dzisiejszy dzień, ponieważ jest to ostatni dzień dzieciaczków w Klubiku. Pożegnaliśmy się dzisiaj z dziećmi, które od września idą do przedszkola oraz z maluszkami, które we wrześniu do nas wracają!

To był piękny czas spędzony wspólnie. Z tymi malcami każdy dzień przebiegał inaczej. Nawet jeżeli zostało coś zaplanowane, to mimo wszystko plany trafiał szlag, bo nasze dzieci miały lepsze pomysły :).

Na koniec wszystkim dzieciom, szczególnie naszym, życzymy dużo zdrowia i uśmiechu. Niech wasze wakacje będą bezpieczne i pełne przygód. Wspominajcie nas z uśmiechem – my będziemy na pewno! <3