„Zakończenie Roku” w grupie „Myszek”

10 czerwca 2021 r. w czwartek odbyło się uroczyste „Zakończenie Roku” szkolnego dla naszych wspaniałych „Myszek„.

Pierwszym punktem programu było „Pasowanie na absolwenta przedszkola” oraz dla młodszych dzieci, pozostających w przedszkolu na kolejny rok „Pasowanie na absolwenta grupy Myszek„. Pani dyrektor Bożenka wykorzystując duży ołówek pasowała dzieci, a pani dyrektor Olga wraz z panią Kasią wręczały foto-książki, dyplomy i upominki w postaci kalendarza z wizerunkiem dzieci.

W dalszej części spotkania dzieci odcisnęły swój paluszek w pamiątkowej kronice przedszkolnej.

Następnie dzieci po raz ostatni zaprezentowały  swoje umiejętności taneczne, wokalne i aktorskie. Z tejże okazji starszaki ubrane w togi uroczyście zatańczyły Poloneza, który wypadł wspaniale ! Dzieci nie popełniły żadnej pomyłki, były bardzo skupione i poważne, jak też przystoi tańcząc Poloneza. Przedszkolaki wykazały się dużą dojrzałością !

Następnie zaśpiewały dwie piosenki dla zebranej w ogrodzie przedszkolnym widowni.

Po tak dużej dawce wzruszeń wszyscy zrelaksowali się podczas poczęstunku. 

Na koniec naszego wspólnego spotkania Rodzice otrzymali nagrany film z programem artystycznym dzieci, który był tworzony w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Myszki włożyły mnóstwo pracy w jego realizację. Jestem ciekawa, jakie są Państwa odczucia po obejrzanym filmie ?

  • Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim Rodzicom za obecność, za przepiękne kwiaty i prezenty – jestem ogromnie wzruszona !
  • Pani Dyrektor Bożence za obecność, za przygotowanie poczęstunku i sfinansowanie prezentów dla dzieci 🙂
  • Pani Dyrektor Oldze za pomoc, obecność i przygotowanie wspaniałej foto-książki z tych czterech lat, za przygotowanie kalendarzy z wizerunkiem dzieci, za nagrywanie naszych filmików i robienie zdjęć,
  • Pani Madzi za codzienną pomoc i oddanie,
  • Pani Małgosi, Pani Agnieszce, Pani Ani P., Pani Ewie i Pani Izie za pomoc w przygotowaniu dla nas „Zakończenia Roku” w ogrodzie przedszkolnym ! 

Będziemy za Wami tęsknić Kochane Dzieci i Kochani Rodzice !!!

Zapraszam serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć:

p. Kasia