Wiosno, gdzie jesteś?!

Przez tą okropną pogodę większość naszych malców się pochorowała… Mamy nadzieję, że po tygodniu spędzonym w domu już w poniedziałek się zobaczymy!

Jednak z dziećmi, których odporność wynosi 101% przeprowadziliśmy super zajęcia.

Przypominam, że dzieci mają 2 razy w tygodniu zajęcia z angielskiego i bardzo im się podobają. 🙂

Razem z maluchami pomyśleliśmy, żeby trochę zachęcić wiosnę do przyjścia i kolorowaliśmy biedronki. Co ciekawe jedna zawitała do naszej kolorowej sali. Czyli jest nadzieja, że wiosna przyjdzie szybko!

Pamiętamy o tym, żeby ćwiczyć koncentrację i pamięć, więc tym razem postawiliśmy na puzzle, a dodatkowo dostaliśmy super materiały od LALIBAJ do ćwiczeń. Dopasowywanie ze sobą kolorów, kształtów i wielu innych elementów przyniosło dużo zabawy!

Najciekawszym momentem tygodnia było stworzenie butelek sensorycznych. Starsze dzieci pomagały je tworzyć, a młodsze sprawdziły się świetnie w wymieszaniu ich! Po skończeniu zajęć widać było niedosyt, więc te butelki do nas na pewno powrócą!!!

W rolowaniu plasteliny i robieniu węży i ślimaków jesteśmy mistrzami, więc tym miłym akcentem zakończyliśmy nasz tydzień w Klubiku.

Wszystkim chorym maluszkom życzymy szybkiego powrotu do zdrówka i pamiętajmy, żeby dbać o swoje zdrowie, szczególnie w tym okropnym okresie… 🙂

Na umilenie wieczoru zapraszam do zapoznania się z piosenką oraz skromną galerią maluszków: