Wakacje u Krasnoludków
Minęły nam na wspólnej zabawie.
- Korzystaliśmy z pięknej pogody bawiąc się na placu zabaw.
- Układaliśmy puzzle.
- Bawiliśmy się chusta animacyjną.
- Ćwiczyliśmy motorykę małą i wrażliwość słuchową.
- Bawiliśmy się w budowanie wieży.
- Wykonaliśmy pracę plastyczną pt. ,,Lody”.
- Zabawy sensoryczne:
– zabawy piłeczkami z wypustkami
– ścieżka sensoryczna
- Świętowaliśmy urodziny Naszych Krasnoludków.
Uroczyście pożegnaliśmy Krasnoludki, które od września zaczną swoją przygodę w przedszkolu.

