Wakacje u Krasnoludków

Wakacje u Krasnoludków

Minęły nam na wspólnej zabawie.

  • Korzystaliśmy z pięknej pogody bawiąc się na placu zabaw.
  • Układaliśmy puzzle.
  • Bawiliśmy się chusta animacyjną.
  • Ćwiczyliśmy motorykę małą i wrażliwość słuchową.
  • Bawiliśmy się w budowanie wieży.
  • Wykonaliśmy pracę plastyczną pt. ,,Lody”.
  • Zabawy sensoryczne:

– zabawy piłeczkami z wypustkami

– ścieżka sensoryczna

  • Świętowaliśmy urodziny Naszych Krasnoludków.

Uroczyście pożegnaliśmy Krasnoludki, które od września zaczną swoją przygodę w przedszkolu.