Smerfy na imprezie integracyjnej: „Baw się razem z nami”

W piątek Smerfy miały okazję po raz pierwszy wziąć udział w zawodach sportowych, które odbyły się podczas imprezy integracyjnej na terenie Niepublicznego Przedszkola KatolickiegoDorotka„. Przedszkolaki już w autokarze bardzo przeżywały ten wyjazd. Dzieci doskonale wiedziały, że nie wszyscy mogą wziąć udział w zawodach i należy wybrać grupkę, która będzie reprezentowała nasze przedszkole. Dzieciaczki właściwe podeszły do wyboru i wiedziały, że dzisiaj wezmą jedni udział a kolejnym razem wybierzemy inny skład.

Impreza miała na celu rozwijanie sprawności fizycznej u dzieci, promocję zdrowia u przedszkolaków, przygotowywanie dzieci do aktywności ruchowej w życiu dorosłym oraz integracja między-przedszkolna.

Pogoda bardzo nam dopisała, dlatego też zawody odbyły się na świeżym powietrzu, Smerfy bardzo głośno dopingowały naszych zawodników a wybrana grupa z całych sił starała się godnie prezentować i trudną walką zdobywać punkty. Konkurencja była duża, rywalizowało ze sobą aż 6 przedszkoli. Po sześciu konkurencjach sportowych ogłoszono wyniki i okazało się, że nasze przedszkole zajęło III MIEJSCE ! Brawo Smerfy ! Dzieci dumnie stanęły na podium i z ogromną radością odebrały nagrody. Każdy z zawodników dostał nagrody rzeczowe a dla przedszkola zdobyliśmy puchar i dyplom.

Na koniec wszystkie dzieci zostały zaproszone na pyszny poczęstunek, na zabawy z klaunem i chętne dzieci stanęły w kolejce po balonowe niespodzianki. Ten dzień był bardzo pozytywny i na pewno długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy za zaproszenie.

A teraz zapraszam Państwa bardzo serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć:

p. Kasia