SIEJE JE, SIEJE JE, SIEJE JE!

Ten tydzień (krótki, bo krótki) upłynął nam bardzo przyjemnie. Mieliśmy okazję porywalizować trochę w drużynach. Dwójka Krasnoludków wybrała sobie zawodników do swoich drużyn i graliśmy w „Kto zbije więcej kręgli – wygrywa”. Jednak jak nasi najmłodsi dorwali się do zabawy to nie udało się wyłonić jednego zwyciężcy… Wszyscy nimi zostali!

Oprócz tego mieliśmy okazję posłuchać bajkę o Kubusiu Puchatku i poznać jego bajkowych przyjaciół… Osiołek, Prosiaczek, Kubuś, Tygrysek i inni… Obrazki, które pokolorowały dzieci były przecudne i jak co tydzień jak każda praca plastyczna zostały wywieszone przed salą Klubiku.

Najciekawszym momentem tygodnia mimo wszystko było sianie koperku. Z całego serca dziękujemy W.Legutko za możliwość udziału w tak wspaniałej akcji.

Akcja #ZDROWOROSNA organizowana przez firmę W.Legutko ma za zadanie inspirować rodziców, dziadków i nauczycieli, by w kreatywny sposób kształtowali u swoich małych podopiecznych postawy proekologiczne i zamiłowanie do zdrowej żywności.
Więcej informacji na temat programu #zdroworosna znajdziecie na stronie internetowej: https://www.legutko.com.pl/hobby/zdroworosna/
Nasze Krasnoludki przerodziły te zadanie w zabawę, śmiechom nie było końca, a ziemia była wszędzie! Ale cytując klasyka „dziecko brudne = dziecko szczęśliwe!” 😀