Poznajemy wróżby Andrzejkowe 🧙🏾‍♂️🪄

W tym tygodniu obchodziliśmy w naszym klubiku „Andrzejki”.Krasnoludki w tym dniu zostały wprowadzone w w świat magii 🪄.Poznały i brały czynny udział we wróżbach Andrzejkowych, które miejmy nadzieję  szybko się spełnią 🤗.  Niesamowitą atrakcją dla dzieci była magiczna kula, która po dotknięciu jej paluszkiem  tworzyła piękny efekt wizualny 🔮, a  także lanie  wosku🕯️  przez czarodziejski  klucz 🗝️ spowodowało duże zaciekawienie i zachwycenie wśród dzieci .

W ramach zajęć gimnastycznych maluchy miały za zadanie przejść przez długi tunel a następnie w odpowiedni  sposób wejść i zjechać z gimnastyczno-materacykowej   zjeżdżalni 😊. Zabawa była przednia🤗.  Nasze Krasnoludki bardzo lubią takie tory przeszkód , a  ich  roześmiane buźki są bezcenne 😍.

Ponadto utrwalaliśmy kolory, tym razem  był to czerwony i niebieski. Dzieci miały za zadanie odpowiednio  posegregować klocki  wkładając  je do dopasowanej kolorystycznie obręczy 🔴🔵. Jak również  ćwiczyliśmy małe rączki rysując kredkami i bawiąc się plastyczną ciastoliną .

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć 😊.