Październik u Myszek

W październiku:

  • Myszki poznały literkę: „M,m”, „E,e”, „I,i„, „T,t”  oraz cyfrę „2”, ,,3„, „4„, „5
  • świętowaliśmy 6 urodziny Stasia,
  • z okazji „Dnia ratownictwa medycznegoodwiedził nas tata Kazika z maluszków, aby opowiedzieć nam o zawodzie ratownika ,
  • pojechaliśmy autokarem do Gdyni, aby zwiedzić „Akwarium Gdyńskiego” oraz móc podziwiać to piękne miasto  
  • obchodziliśmy: „Dzień Poczty Polskiej”,
  • gościliśmy suczkę Balbinkę wraz ze swoim opiekunem Panią Dyrektor OTOZ Animals ze Schroniska w Elblągu,
  • wyruszyliśmy autokarem do teatru, aby obejrzeć spektakl, pt.: „Zaczarowany ołówek”,
  • odwiedzili nas zawodowi żołnierze,
  • hucznie świętowaliśmyDzień Dyni” 🙂

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:

p. Kasia <3