W październiku:
- Myszki poznały literkę: „M,m”, „E,e”, „I,i„, „T,t” oraz cyfrę „2”, ,,3„, „4„, „5„
- świętowaliśmy 6 urodziny Stasia,
- z okazji „Dnia ratownictwa medycznego” odwiedził nas tata Kazika z maluszków, aby opowiedzieć nam o zawodzie ratownika
, - pojechaliśmy autokarem do Gdyni, aby zwiedzić „Akwarium Gdyńskiego” oraz móc podziwiać to piękne miasto

- obchodziliśmy: „Dzień Poczty Polskiej”,
- gościliśmy suczkę Balbinkę wraz ze swoim opiekunem Panią Dyrektor OTOZ Animals ze Schroniska w Elblągu,
- wyruszyliśmy autokarem do teatru, aby obejrzeć spektakl, pt.: „Zaczarowany ołówek”,
- odwiedzili nas zawodowi żołnierze,
- hucznie świętowaliśmy „Dzień Dyni” 🙂
Zapraszam do naszej galerii zdjęć:
p. Kasia <3



































