Marzec u „Myszek”

W marcu Myszki:

  • uczestniczyły w zajęciach teatralno-artystycznych w Szkole Podstawowej nr 11, mających na celu rozwijanie kreatywności, pewności siebie, rozwijanie inteligencji emocjonalnej poprzez odgrywanie ról oraz improwizacje ruchowe,
  • świętowały „Dzień dentysty”,
  • hucznie obchodziły: „Dzień Kobiet„,
  • brały udział w zajęciach z „Języka angielskiego z nowoczesnymi technologiami” w Szkole Podstawowej nr 11,
  • poznały literki: „U,u„, „C,c
  • mieliśmy okazję po raz kolejny wziąć udział w przepięknym koncercie w Szkole Muzycznej,
  • wzięły udział w lekcji, pt.:  „Język angielski na wesoło” – pełen zabawy i różnych doświadczeń 🤩 w Szkole Podstawowej nr 11,
  • obchodziły: „Pierwszy Dzień Wiosny„,
  • świętowały „Dzień wody💧 💦 💧
  • odbyły „Spotkanie z magią” z uczniami Szkoły Podstawowej nr 11 😁

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:

p. Kasia <3