Maj u Żabek

Miesiąc maj minął dzieciom na intensywnych przygotowaniach do uroczystości z okazji Święta Rodziców oraz Zakończenia Przedszkola, które przypadną na początek czerwca. Oprócz nauki wierszy i piosenek składających się na program artystyczny naszych imprez, Żabki miały okazję uczestniczyć w spotkaniu ze strażakiem. Starszaki poznały jego ubiór bojowy oraz wyposażenie. Przypomniane zostały także numery alarmowe. W maju dzieci rozmawiały też o sztuce oraz miały spotkanie z Magikiem i pokaz iluzji. Miniony miesiąc to także zabawy dydaktyczne związane ze zwierzętami żyjącymi w różnych ekoschematach. Obchodzony był rownież Dzień Pszczoły podczas którego, starszaki rozmawiały o pszczołach dziko żyjących i tych w pasiekach…                                                                                                                                                    A z okazji Dnia Dziecka odbył się wyjazd do Kina Śiatowid ufundowany przez Dyrekcję…

 

Zapraszam do galerii zdjęć…