W lutym „Myszki„:
- obchodziły „Dzień naleśnika”
i „Dzień kota„, - poznały literkę: „B,b”, „G,g”, „W,w”, „P,p„
- świętowały „Dzień pizzy„,
- miały okazję obejrzeć wspaniały spektakl w Teatrze Sewruka, pt.: „Wilk, Kapturek i Drzewo Przyjaźni”,
- świętowały
Walentynki
oraz 7 urodziny Piotrusia, - wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 11 na zajęcia pod hasłem: „Baw się i ucz z Koziołkiem Matołkiem”,
- uczestniczyły w spotkaniu z udziałem Pani asp. Natalii Karpińskiej z Wydziału Ruchu Drogowego,
- hucznie obchodziły „Dzień Dinozaura”

- dokarmiały ptaki zimową porą 🙂
Zapraszam do naszej galerii zdjęć:
p. Kasia <3

































