Luty u „Myszek”

W lutym „Myszki„:

  • obchodziły „Dzień naleśnika🥞  i „Dzień kota„,
  • poznały literkę: „B,b”, „G,g”, „W,w”, „P,p
  • świętowały „Dzień pizzy„,
  • miały okazję obejrzeć wspaniały spektakl w Teatrze Sewruka, pt.: „Wilk, Kapturek i Drzewo Przyjaźni”,
  • świętowały ❤️ Walentynki ❤️ oraz 7 urodziny Piotrusia,
  • wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 11 na zajęcia pod hasłem: „Baw się i ucz z Koziołkiem Matołkiem”,
  • uczestniczyły w spotkaniu z udziałem Pani asp. Natalii Karpińskiej z Wydziału Ruchu Drogowego,
  • hucznie obchodziły „Dzień Dinozaura🦖 🦕 🦖
  • dokarmiały ptaki zimową porą 🙂

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:

p. Kasia <3