Grudzień u Myszek

W grudniu Myszki:

  • wyruszyły tramwajem na koncert do Szkoły Muzycznej, podczas którego poznały instrumenty drewniane i blaszane,
  • pojechały do Kina Światowid z okazji Mikołajek na bajkę, pt.: „Powrót świętego Mikołaja”,
  • prezentowały Przedszkole Elbląg Wiki w zawodach sportowych w Szkole Podstawowej nr 11 i zajęły I Miejsce W nagrodę otrzymały złote medale i słodkości ! !
  • wzięły udział w emocjonującej wycieczce do „Fabryki Elfów i miały okazję poznać Elfa Landrynkę, dzięki któremu mogły wykonując poszczególne zadania spotkać się z ukochanym świętym Mikołajem
  • pięknie zaprezentowały się podczas „Występu Świątecznego” z okazji Bożego Narodzenia przed Rodzicami,
  • wspólnie wykonaliśmy pracę konkursową, pt.: ,,KOSMOS„,
  • poznały liczbę 10
  • świętowały 6 urodziny Szymka 🙂

Zapraszam do naszej galerii zdjęć:

p. Kasia <3