Grudzień w grupie Tygrysków upłynął na przygotowaniach do świąt oraz występów świątecznych. W ramach prezentu mikołajkowego, ufundowanego przez naszą Panią Dyrektor, udaliśmy się do kina na bajkę „Powrót Świętego Mikołaja”. Nie brakowało nam wrażeń! Tygryski miały również okazję uczestniczyć w koncercie świątecznym w szkole muzycznej. W tym magicznym czasie poznawaliśmy literki „D”, „Y” oraz „R”, wykonując prace plastyczne. Odbył się także występ świąteczny w wykonaniu Tygrysków przed rodzicami, który wprowadził nas w ten piękny czas.



