Festyn rodzinny 2018

29 maja po uroczystościach z okazji Dnia Mamy i Taty odbył się Festyn Rodzinny w naszym ogrodzie. Pani Dyrektor Bożena powitała gości, poinformowała o nowych atrakcjach w ogrodzie – ścieżce polisensorycznej oraz rabacie z okazji setnej roczbicy odzyskania niepodległosci przez Polskę.Dyrektor Bożena  z dyrektor Olgą rozdały nagrody w konkursie plastycznym „Moje miasto w niepodległem Polsce” oraz konkursie na selektywną zbiórkę odpadów wtórnych.

Zespół pana Marcina grał skoczną muzykę i oranizował zabawy dla dzieci a równolegle z nimi nauzycielki panie Paulina, Milena, Angelika, Ania, Beata, Kasia organizowały sportowe konkursy dla dzieci i ich rodziców.

Rzuty mydłem do celu”

Na festynie pani Angelika zapraszała do stanowiska „Rzutu mydłem do celu”. Konkurencja wymagała od uczestników celnego oka i umiejętności utrzymania mydła. Do stanowiska zawitało wielu odważnych chętnych 🙂 Dzieci próbowały swoich sił w pojedynku ze swoimi rodzicami. Jak się okazało zarówno dzieci jak i ich bliscy świetnie radzili sobie z rzucaniem, choć mydło nie raz chciało uciec im z rąk. Była świetna zabawa i dużo śmiechu 🙂 a każdy uczestnik wyszedł od pani Angeliki z pachnącymi i czystymi rączkami oraz pieczątką.

„Makarony i balony”

Na festynie pani Milena zapraszała do stanowiska „Makarony i balony” polegało to na odbijaniu balonu za pomocą makaronó do pływania. Rodzice z dzieckiem mieli odbijać do siebie balon, by nie upadł on na ziemię, a dotyać go można było tylko makaronem. Konkurencja wywołała wiele usmiechów wśród uczestnikó i cieszyła się sporym zainteresowaniem.

„Skoki w workach”

Na festynie pani Aneta zapraszała do stanowiska „skoki w workah” polegało to na skokach w workach kolorowych według wytyczonej trasy. Ponieważ to byłą konkurencja w paracg ustaliliśmy iż każdy jest wygrnaym kto doskoczy do mety.

Link do wszystkich zdjęć jakie otrzymałyśmy