Dzień Mamy i Taty u Smerfów

26 maja każda MAMA obchodzi swoje święto. To zawsze wyjątkowy dzień, w którym możemy powiedzieć naszym mamusiom, jak wiele dla nas znaczą i jak mocno je kochamy. We wtorek 31 maja 2016 r. Smerfy przygotowały specjalny program artystyczny, nie tylko dla mam, ale również dla swoich tatusiów. W tym roku przedszkolaki zaprezentowały w pierwszej części: „Przekomarzanki między chłopcami i dziewczynkami„, w którym to programie dzieci śpiewały i tańczyły, pokazując przy tym swoje zdolności teatralne a adrugiej części Smerfy zaśpiewały piosenki dla swoich rodziców.

Po tak wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. To niesamowity powód do radości, móc obserwować jak nasze Smerfy dorastają.

Duma rozpiera nas od środka i to nie podlega żadnej dyskusji.

Dzień Mamy i Dzień Taty to święta, podczas których powinniśmy okazywać naszym rodzicom wyrazy miłości i szacunku w jakiś szczególny sposób, np. obsypując kwiatami, upominkami lub buziakami, które przecież nic nie kosztują. Przedszkolaki jako prezenty przygotowały podczas warsztatów dla Rodziców cudnie pachnące, kolorowe świeczki i tuż po uroczystości wręczyły swoim Rodzicom życząc wszystkiego, co najpiękniejsze 🙂

Bardzo serdecznie dziękuję Pani Dyrektor oraz wszystkim Rodzicom za obecność podczas uroczystości.

Szczególne podziękowania pragnę skierować do Michaliny, która wykonała wspaniałą sesję zdjęciową naszym Smerfom oraz do Pani Beatki – mamy Michałka za wspaniałe zdjęcia oraz do Pani Beatki – mamy Julci za nagranie występu.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć:

p. Kasia

zdjęcia od Pani Beatki:

zdjęcia od p. Michaliny: