Kategoria: Pszczółki

Wycieczka do sklepu „Biedronka”

W poniedziałek rozpoczęliśmy nasze rozmowy na temat sklepów. Właśnie dlatego wybraliśmy się na wycieczkę do sklepu „Biedronka” przy ulicy Królewieckiej. Dzieciaczki zwiedzały wszystkie działy sklepu. Omawialiśmy dlaczego jedne produkty przechowywane są przechowywane w lodówkach i zamrażarkach, a inne leżą zwyczajnie na półkach. Obserwowaliśmy, jak bogaty asortyment ma duży sklep, w porównaniu do małego osiedlowego, którego odwiedzaliśmy jakiś czas temu. Dzieciaczki podczas wycieczki były bardzo grzeczne, dlatego Pani zdecydowała, że zrobimy zakupy. Kupiliśmy babkę jogurtową oraz soki, które skonsumowaliśmy następnego dnia. Dzieciaczki samodzielnie wykładały towar na taśmę oraz płaciły za nasze zakupy. Było naprawdę super!!!

Zapraszam do oglądania galerii  Link do galerii zdjęć

p. Angelika

Zabawy z piłkami

Wraz ze zbliżającym się marcem, w naszej sali pojawiały się piłki terapeutyczne. Stało się tak, ponieważ Pszczółki rozpoczęły ćwiczenia siedzenia i utrzymywania równowagi na piłkach. Nasze działania mają na celu wykluczenie krzesełek z naszej sali i zastąpienia ich piłkami.

Pani Angelika wykonywała z dziećmi szereg ćwiczeń, głównie ruchowych, które pomogły dzieciom zapoznać się z piłkami. Oczywiście było przy tym bardzo wesoło 🙂

Zapraszam do oglądania galerii

p. Angelika