Kategoria: Klubik

Przedstawienie teatralne

W tym tygodniu odwiedził nas teatrzyk  Korzunowicz z przedstawieniem „Wiosenne opowieści”. Bajka mówiła o małym misiu, który obudził się wraz z nadejściem wiosny i wyruszył na pierwszy tegoroczny spacerek. Po drodze spotyka różne zwierzęta i przytrafiają mu się różne niespodziewane wydarzenia.

Na koniec szczęśliwie powraca do swoich rodziców, którzy wreszcie obudzili się z zimowego snu.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Zabawy z chustą animacyjną

Zabawy z chustą animacyjna to ulubiona część zajęć naszych maluszków.

Celem tych zabaw jest integracja grupy,zachęcanie do współpracy, pokonywanie leków przed nieznanym a dla nas opiekunek zapewnienie dobrego nastroju naszym maluszkom.

W takim znakomitym nastroju są właśnie nasze dzieci w trakcie zabawy chustą.

Zabawy z chustą ćwiczące sprawność manualną, zwinność i sprawność .

Dzieci uwielbiają trzymać chustę, kręcić się z nią, wymachiwać góra-dół,lecz największą frajdą jest chowanie się pod chusta.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

DZIEŃ KOBIET

 8 marca w klubiku obchodzilismy dzień kobiet.

Chlopcy obdarowali małe kobietki papierowymi kwiatuszkami ktore przygotowali wspólnie ze swoimi paniami.

Na twarzach naszych małych kobietek było widać radość. Nie zabrakło przytulania ,buziakow😊.

Nasi chłopcy od małego uczą się byc prawdziwymi dżentelmenami.

Jak ubieramy się zimą

W minionym tygodniu Pani Anetka prowadziła zajęcia pt .”Jak ubierać się zimą „.Zima nie chce nas opuścić, wręcz przeciwnie zrobiło się bardzo zimno,Pani przypomniała dzieciom jak ważne jest ubranie e tak mroźne dni.Opowiadanie ilustrowala pomocani dydaktycznymi. Następnie przeszliśmy do pracy plastycznej,maluszki ozdabialy rekawiczke według swojego uznania (przyklejaly przygotowane ozdoby).Zapraszamy do galerii zdjęć.

Album zdjęć w chmurze

Zabawy oraz zajęcia dodatkowe

W naszym klubiku dziedzin się nie nudzą śpiewamy,tanczymy,uczymy a gdy się zmeczymy to odpoczywamy.

Specjalnie dla państwa sfotografowalismy również udział w zajęciach dodatkowych (j.angielski,rytmika)które odbywają się dwa razy w tygodniu. W zakładce Język angielski znajdziecie Państwo zestaw wierszyków, piosenek oraz linki do nich.

Coraz więcej rodziców chce aby ich dziecko już od najmłodszych lat uczyło się j.angiekskiego,angielski współcześnie jest najpopularniejszym językiem obcym na świecie ,dzięki naszym zajeciom od najmłodszych lat maluszki mają możliwość odsłuchania się, poznawania prostych słówek,dzięki którym łatwiej będzie kontynuować naukę w przedszkolu i kolejnych latach edukacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

zajecia z angielskiego, poniżej z zajęć z rytmiki

zajęcia z rytmiki

 

Walentynkowe serce

W minionym tygodniu Pani Agnieszka prowadził w zajęcia pt.Walentynki.

Nasze maluszki usiadły na dywaniku u słuchały uważnie co pani ma do powiedzenia.

Opiekunka opowiedziała dzieciom na czym polegaja Walentynki,oczywiście nie zabrakło zabawy ruchowej przesylalismy mnóstwo buziaków oraz przytulalismy do piosenki Kocham Cię.

Nasze zajęci a zakończyliśmy praca plastyczną odbijalismy na przygotowanym sercu z brystolu malutkie dłonie dzieci umorzone wcześniej w czerwonej farbie, dzięki tej pracy nasze serduszko nabrało pięknego czerwonego koloru.

Teatrzyk

W środę odwiedził nas teatrzyk „Fantazja” z pięknym przedstawieniem „Kraina z lodu”. Bajka przedstawiała losy Elzy i Anny – dwóch sióstr, które większość dzieci już poznała w ekranizowanej bajce. Doskonale widownię zabawiał także bałwanek Olaf oraz Kristoff – który sprzedawał lód.

Dzieciom przedstawienie bardzo się podobało: